Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Linki

powiat milicki

Rzetelna Firma

 

Oferta

Planujesz zorganizowanie przyjęcia?? Nie masz czasu na przygotowanie posiłków?!

Teraz my zadbamy o wszystko. Już dziś skontaktuj się z nami.  Organizacja wesela, komunii, chrzcin czy urodzin, nie będzie już problemem. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług. Pomożemy Ci stworzyć niezapomniany nastrój Twojego przyjęcia!

Każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie, ponieważ codzienny jadłospis układany jest zgodnie z zasadami żywienia. Serwowane przez nas obiady są przygotowywane w tradycyjny sposób i bez użycia półproduktów. Większość naszych dań należy do klasycznej kuchni polskiej, ale światowe kuchnie nam nie obce. Nasza bardzo dobrze wyposażona kuchnia jest w stanie sprostać wszystkim kulinarnym wyzwaniom. Nad całością czuwa wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem.


Organizujemy szeroki wachlarz imprez o różnym profilu. Począwszy od bankietów przy stole: zasiadanym, szwedzkim lub angielskim przez konferencje i imprezy okolicznościowe. Miły i sympatyczny wystrój wnętrza lokalu pozwoli Państwu na spokojne i przyjemne spożywanie posiłków jak i również doskonałą zabawę w gronie znajomych, rodziny czy przyjaciół.
Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i również firmy oraz instytucje, z którymi stale współpracujemy (organizacja imprez i bankietów firmowych, wigilii firmowych itp.).


Zawsze spotykamy się z ciepłymi wyrazami uznania i zadowolenia ze strony naszych gości. Sądzimy, że jesteśmy w stanie zaspokoić również Państwa potrzeby i oczekiwania.
Sprostamy wszystkim wymaganiom, oraz dołożymy wszelkich starań, aby pobyt w lokalu pozostał na długo w Państwa pamięci.

Organizujemy:

  • Komunie
  • Chrzciny
  • Bankiety
  • Sympozja
  • Konferencje
  • Obsługę grup turystycznych
  • Imprezy urodzinowe i imieninowe
  • Stypy
  • oraz inne imprezy okolicznościowe

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu z nami!

tel. 506 415 685, 506 504 869
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.